Wydarzenia

Wszystkie drogi prowadzą do Kielc

Wszystkie drogi prowadzą do Kielc XXII Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA to największe wydarzenie tego sektora w Europie Środkowo–Wschodniej oraz jedno z najważniejszych na Starym Kontynencie. Co roku swoją ofertę prezentuje tu ponad 400 firm z ok. 20 krajów. Wystawa zajmuje 20 000 m2. Kolejna edycja targów już od 31 maja do 2 czerwca 2016 w Targach Kielce.

AUTOSTRADA-POLSKA oraz odbywające się w tym samym czasie

XII Międzynarodowe Targi Infrastruktury, Salon Technologia i Infrastruktura Lotnisk TRAFFIC-EXPO– TIL, VIII Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego – Pojazdy Użytkowe ROTRA i II Salon Europarking kompleksowo obejmują zagadnienia związane z drogownictwem, infrastrukturą, transportem drogowym i technologiami parkingowymi. Targi odbywają się pod patronatem najważniejszych instytucji związanych z tym sektorem.

– Już dzisiaj wiemy, że tegoroczne targi będą miejscem prezentacji najnowocześniejszych urządzeń, maszyn, sprzętu budowlanego i specjalistycznego. Ciężki sprzęt będzie można podziwiać podczas pokazów dynamicznych, na specjalnie przygotowanym terenie. Ekspozycje kilkuset firm, w tym liderów rynku z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Uzupełnieniem bogatej oferty potężnych maszyn będzie ekspozycja urządzeń wspomagających. Mamy nadzieję, że trzy wydarzenia sektora drogownictwa, odbywające się w tym samym terminie, pozwolą na kompleksowe zapoznanie się z ofertą rynku i ułatwią inwestycyjne decyzje. – mówi Bogusława Grzechowska, dyrektor Projektu.

Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą PRENUMERATĘ.

   
STREFA DLA
PROFESJONALISTÓW

PRZEJDŹ DO PEŁNEJ WERSJI ARTYKUŁU

 Strona 56

ZOBACZ ARTYKUŁY O TEJ SAMEJ TEMATYCE

Wydarzenia SEBASTIAN LUDWICZAK maj-czerwiec | 3 (26) 2016

O poprawie bezpieczeństwa na drogach na terenie Krotoszyna

„Niskonakładowe metody poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego. Strefy ruchu uspokojonego” – to temat I Forum Zarządców Dróg, które odbyło się 18 kwietnia br. w Urzędzie Miejskim w Krotoszynie. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele: GDDKiA, Starostwa Powiatowego w Krotoszynie, krotoszyńskiego Zarządu Dróg, a także Policji i Straży Miejskiej. Nie zabrakło również zarządców dróg oraz projektantów.