Aktualności

Innowacyjne urządzenie bezpieczeństwa ruchu drogowego

Artykuł sponsorowany. Bariery drogowe TSB SofiBox – polski produkt, bezpieczeństwo na światowym poziomie. Oto idea, którą udało się zrealizować firmie Fiedor-bis, która stworzyła nowatorski produkt – barierę betonową w otulinie polietylenowej. Wytworzono ją z sumiennością i rzetelnością, aby poprawić bezpieczeństwo na drogach całego świata.

Każdy kierujący pojazdem zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne są bariery ochronne. System TSB SofiBox to produkt dedykowany poprawie bezpieczeństwa na drodze. Dzięki jego zastosowaniu podróżowanie staje się bezpieczniejsze, a uczestnicy ruchu odczuwają większy komfort podróżowania, gdy widzą na drodze bariery SOFIBOX.

Systemy i aranżacja obiektów

Bariery dostępne są w dziewięciu kolorach, dzięki czemu drogi i obiekty mostowe nie będą raziły monotonną szarością. Trzy wysokości systemów: 860 mm, 960 mm, 1100 mm pozwalają na

Aby przeczytać artykuł w wersji elektronicznej, musisz posiadać opłaconą PRENUMERATĘ.

   
STREFA DLA
PROFESJONALISTÓW

PRZEJDŹ DO PEŁNEJ WERSJI ARTYKUŁU

 Strona 12

ZOBACZ ARTYKUŁY O TEJ SAMEJ TEMATYCE

Aktualności NINA KINITZ lipiec-sierpień | 4 (21) 2015

Kongres ITS w doborowej obsadzie

Systemy zarządzania ruchem, zbieranie i przetwarzanie danych o ruchu oraz standaryzacja rynku ITS - to zaledwie kilka z wielu bloków tematycznych, które przykuły uwagę uczestników VIII Polskiego Kongresu ITS (PKITS). Pozostałe prezentacje dotyczyły m.in. osiągnięć i perspektyw rozwoju Korei Południowej w dziedzinie ITS, poboru opłat, oraz Systemów Informacji i Bezpieczeństwa Ruchu. W tegorocznym kongresie uczestniczyło blisko 400 osób, z czego ok. 60% stanowili reprezentanci sektora samorządowego.